חדשות המוזיקה // אחיות או לא להיות

אחיות או לא להיות

11 בספטמבר 2017
 
  share at Facebook

האחיות כרקוקלי לא נחות לרגע, רק לפני כחודש יצא לחנויות אלבום הבכורה שלהן אשר זכה לפרגון תקשורתי ולחיבוק מהקהל וכבר הם ממשיכות בעשייה הגדולה ומוציאות סינגל וקליפ חדש – "עד הבוקר".

שיר פופ קליט עם הפקה מוסיקלית מהוקצעת שמבליטה את האיכויות הווקאליות של הצמד. טלי ולירון המוכרות בשם "האחיות כרקוקלי" זכו לחשיפה הראשונה בעונה הראשונה של "אקס פקטור" שם בלטו לאור שילוב הקולות הייחודי והחיבור המזוהה עם קלידים ופסנתר.
מאז השתתפותן בתכנית הפכו לכוכבות רשת עם עשרות אלפי עוקבים, מופיעות ברחבי הארץ ולפני כחודש הוציאו אלבום בכורה "מי אם לא את" שכלל 10 שירים שכתבו והלחינו יחד עם מיטב היוצרים וביניהם קובי אפללו ושחף וולמן כשעל ההפקה והעיבוד המוסיקלי אחראי דור דניאל.
לאחר הצלחת השיר האחרון באלבום "כאילו כלום" - יחד עם DJ צאלון העובד בין היתר עם אומנים כגון:אליעד נחום,עומרי סבח אביאור מלסה וטליסמאן. החליטו השלושה להמשיך את שיתוף הפעולה ולהפוך אותו לדבר הבא שלהם יחד.

"עד הבוקר" מביא פן נוסף שלהן – השילוב בין הביט הבועט והעדכני של צאלון לבין האקורדים המיוחדים בשיר, הראפ המפתיע של הבנות והיכולות המוזיקליות היוצאות דופן של השתיים מעמיד את הסינגל הזה כדבר הבא בפופ הישראלי.
יחד עם הסינגל יוצא קליפ מושקע שמביא GIRL POWER, מראה את יכולות הריקוד של האחיות ומעביר סיפור הומוריסטי.
ציפור קטנה לחשה לנו שבימים אלו האחיות עובדות על אלבום באנגלית יחד עם חברת תקליטים גדולה בLA בה חתומים אומנים מהשורה הראשונה.

אנחנו סקרנים לשמוע מה יוליד השילוב הזה.

לצפיה בקליפ הקליקו כאן: