חדשות המוזיקה // אוהדי הפועל באר שבע נגד אתי ביטון?

אוהדי הפועל באר שבע נגד אתי ביטון?

19 במאי 2016
 
  share at Facebook

במוצ"ש הקרוב יתקיים משחק הליגה האחרון בליגת העל לכדורגל, כידוע הקבוצה הדרומית מבאר שבע מתמודדת על תואר האליפות לראשונה מזה 40 שנה, מולה מתמודדת מכבי ת"א למודת ההצלחות.

על "עמה יעמיק" שמעתם? מדובר בקבוצת אוהדים שכל מבוקשה הוא להרחיק את "העין" ו"המנחוס" מהמגרשים. שנים של ישיבה ביחד, כתיבת תורה שלמה הכוללת את עשרת הדברות בינהן איסור קריאות "יש" לפני הגול, איסור צילום מצבים מסויימים במהלך המשחק וכו'. השנה אותה קבוצה מצומצמת של חברים גדלה בעקבות פתיחת עמוד אוהדים רשמי המונה למעלה מ5,000 חברים והגיע לכל מדיה אפשרית כולל חדשות ערוץ 2 והמדיות הגדולות של המדינה. מסתבר שכולם רוצים להרחיק את העין?

במהלך השבוע יכולתם לראות פוסט ויראלי ביותר שהעלה צביקה הדר, הידוע כמנחוס הרשמי של הפועל באר שבע ובו הסכים שלא להגיע לאיצטדיון טוטו טרנר בעקבות בקשתו של הספונסר מושה חג'ג' בציוץ שהעלה לרשת. צביקה

אם זה לא מספיק, אתמול אתי ביטון הצליחה להכעיס ולהפחיד עיר שלמה, כשבעיר הסתובבה סקיצה של שיר אליפות רשמי. האוהדים לא ישבו בשקט ואין אחד בבירת הנגב שלא דיבר על השיר הזה, רק שלא בהתלהבות אלא בכעס ופחדים.

משיחות שקיימנו עם אוהדים שוב חוזרת הנקודה המרכזית שפוחדים מעין הרע ואין סיבה לחגוג לפני שהמטרה הושגה, צודקים.

נתנאל מויאל מנהל יחסי הציבור של ביטון בתגובה: "סקיצה הועברה אל חברת כיוונים במטרה להקליטו במידה ובעזרת ה' הפועל באר שבע תיקח את האליפות. לא נוציא שיר לפני השגת המטרה. מחזיקים אצבעות ומאחלים המון הצלחה".

מצטרפים לתפילות והאיחולים ומוסיפים את המילים הבאות: באר שבע לא תרד.

 

איתי לוי - שתשרף האהבה

הפלייליסטים שעושים לנו את זה