שירים חדשים // האזינו: אדיר גץ באלבום סולו ראשון

האזינו: אדיר גץ באלבום סולו ראשון

26 במאי 2014
 
  share at Facebook

אחרי 3 שנים של עבודה ויצירה משחרר היום (26.5) אדיר גץ בשעה טובה את אלבום הבכורה שלו.

יוצא העונה השמינית של "כוכב נולד" מגשים היום חלום בדמות אלבום סולו ראשון עליו עבד במרץ ובעקשנות בשנים האחרונות.

"העבודה על האלבום הייתה עבורי מאוד מרגשת כיוון שתוך כדי העבודה וההקלטות הייתי עדיין נרגש מהעובדה שזה קורה ואני מגשים חלום בדרך לאלבום בכורה", מספר גץ עם צאת האלבום.

"הכרתי אנשים מדהימים ומוזיקאים גדולים בדרך. זכיתי לעבוד עם האנשים הגדולים ביותר בתחום בארץ. למדתי המון תוך כדי תנועה על המוזיקה וגם על עצמי. השתדלתי לרענן ולחדש בכל שיר מחדש. לשמח, להרקיד ובעיקר לרגש. מקווה שתיהנו..".

האלבום כולל 12 רצועות בסך הכל של מוזיקה איכותית בניחוח ים תיכוני כשכולן יצאו באופן רשמי במרוצת הזמן: "אשטוף", "כמה את יפה", "עושה לי את היום", "הבחור הביישן על הפסנתר", "יופייך", "איך היא רוקדת" , "גיא", "אני שלך""בדרך לביתך", ו-"בואי נרד אל הים" וגם את "העיקר שאני שר" אותו ביצע גץ בקדם אירוויזיון 2013, והחידוש לשיר "אהבת נעוריי" של שלום חנוך.

כמעט על כולן חתום גץ לא רק כמבצע אלא גם כיוצר ובכך קנה לעצמו שם של אחד האמנים המבטיחים בדור הצעיר של המוזיקה הישראלית. בימים אלו גץ מתכונן למופע השקת אלבום הסולו הראשון שלו שיתקיים ב-5.6 במועדון הרדינג 3 בתל אביב, ולאחריו יופיע גם ברדיו בר בית קשת (14.6) ובזאפה ירושלים (7.7).

לחצו כאן והאזינו לאלבום המלא של אדיר גץ >>

רשימת השירים באלבום של אדיר גץ:
1. אשטוף
2. כמה את יפה
3. עושה לי את היום
4. הבחור הביישן על הפסנתר
5. יופייך
6. איך היא רוקדת
7. אהבת נעוריי (חידוש לשלום חנוך)
8. גיא
9. העיקר שאני שר
10. אני שר
11. בואי נרד אל הים
12. בדרך לביתך

הלהיטים הכי חדשים!

הפלייליסטים שעושים לנו את זה